Ceny witryn www są mocno zróżnicowane w zależności od potrzeb Klienta.

Każdy projekt tworzymy indywidualnie z uwzględnieniem subiektywnych potrzeb, jak również realnych możliwości finansowych naszego Klienta. Cena za taką usługę obejmuje nie tylko opracowanie wstępnej propozycji, ale również zbudowanie całej witryny, od pierwszej litery do ostatniej kropki. Nasza usługa obejmuje pomoc w uzyskaniu domeny internetowej, konfigurację hostingu, jak również stworzenie i dopasowanie elementów graficznych i tekstowych oraz końcowe pozycjonowanie strony. Ostateczny koszt budowy witryny zależy więc od wielu czynników, ale zawsze jest dopasowany do możliwości finansowych naszych Klientów.

Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie na podstawie przesłanego opisu lub specyfikacji

Do projektu strony internetowej, który dla Ciebie wykonamy, możesz zgłaszać dowolną ilość poprawek, za które nic nie zapłacisz. To zrozumiałe, że każdy człowiek ma nieco inny gust i to, co podoba się jednej osobie, niekoniecznie musi podobać się drugiej. Wiele firm za naniesienie poprawek nalicza dodatkowe opłaty.

Jesteśmy konkurencyjni, ale przede wszystkim realni w odróżnieniu od większości cenników przygotowanych przez konkurencyjne firmy. Nie jesteśmy nastawieni na doliczanie dodatkowych kosztów. Nasza praca to wszelkie czynności, związane z tworzeniem strony internetowej, nanoszeniem wskazanych przez Ciebie przeróbek, obróbką zdjęć, publikowaniem w sieci, indeksowaniem w wyszukiwarkach itp.

Koszt przedłużenia – utrzymania strony – hosting na kolejny rok to kwota 100 zł.

Uwaga: Jeżeli z Twojego polecenia wykonamy trzy projekty stron www dla Twoich znajomych, wtedy za utrzymanie Twojej strony nie zapłacisz już nigdy!!!

Po wykonanej przez nas pracy otrzymasz paragon lub fakturę

Zainteresowany?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś poznać wycenę.

Zadzwoń… 604 990 736